Zaproszenia

4 kwietnia 2019 r. – Dzień otwarty w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.

Szanowni Rodzice, Drodzy przyszli Uczniowie,

Zapraszamy do Pałacu Lubomirskich, ul. Suszyckich 11, Boguchwała, dnia 4 kwietnia 2019 r., w czwartek, w godzinach od 12:00 do 14:00 na Dzień Otwarty w naszej szkole. Plan dnia skierowany jest szczególnie do dzieci, które chciałyby od nowego roku szkolnego 2019/2020 podjąć w naszej szkole naukę w klasie siódmej dwujęzycznej. Będzie to świetna okazja by poznać naszą placówkę, jej działania i osiągnięcia. W programie: gry i rebusy językowe, warsztaty chemiczne, programowanie z wykorzystaniem robotów, rozgrywki szachowe, smaczne przekąski.

O godzinie 14:00 spotkanie informacyjne z Dyrektorem Szkoły. Zachęcamy rodziców również do spotkań indywidualnych, także w godzinach popołudniowych.

 

 Dzień otwarty szkoły – 2018 r.

Plakat promocyjny Montessori

Dzień Otwarty – festiwal nauki (2016)

Dzień Otwarty Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale odbędzie się 21 kwietnia 2016r. (14.00-17.00).
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Dzień Otwarty – festiwal nauki

Dzień Otwarty GDB – 26 marca 2015 roku, godz. 14.00 – 17.00.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Dzień Otwartej Szkoły

Zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych ofertą edukacyjną Gimnazjum Dwujęzycznego na Dzień Otwartej Szkoły – 10 kwietnia 2014 roku, godzina 9.00.

 

Zapraszamy na wystawę: Żołnierze Wyklęci

W dniach od 4 do 14 marca 2014 r. w Pałacu Lubomirskich zostanie udostępniona zwiedzającym wystawa poświęcona działalności oddziału dywersyjnego Placówki AK krypt. 22, działającej pod dowództwem Hieronima Bednarskiego ps. „Nawrócony”. Ekspozycję opracowali pracownicy Instytutu Pamięci Narodowej w oparciu o wnikliwą kwerendę archiwalną. Wystawa, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych, została zorganizowana w porozumieniu z IPN, przez Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Dwujęzyczne w Boguchwale, we współpracy z Rzeszowskim Oddziałem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Otwarcie wystawy nastąpi 4 marca o godzinie 12.15 w sali kolumnowej. Wydarzeniu temu towarzyszyć będzie lekcja prowadzona przez badaczy od lat odkrywających pasjonującą ale zarazem słabo znaną kartę z dziejów Boguchwały i okolic jaką była działalność patriotów określanych dziś mianem Żołnierzy Wyklętych.

Zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów historii ze szkół leżących na terenie gminy Boguchwała do zapoznania się z ekspozycją. Wystawa będzie udostępniana zainteresowanym po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, od środy (5 marca) do czwartku (13 marca) w godzinach pracy szkoły.

Day_tea_invitation

Dodaj komentarz