Już półtora roku RAZEM

16.04.2015r. o godzinie 18:30 rozpoczęło się nasze szkolne święto – Półmetek. Nie jest ono ujęte w kalendarzu ale dla uczniów ma ogromne znaczenie.
Czym właściwie jest dla nas „Półmetek”?
p1aOgólnie rzecz ujmując to świadomość tworzenia pewnej wspólnoty, scementowanej przez przebywanie razem w szkolnych murach, stałe poznawanie się, wspólne przygody i doświadczenia. Jednocześnie to wyznacznik upływającego czasu. Wszystkie te aspekty stanowią dostateczny zbiór argumentów przemawiających za tym by zorganizować szkolny bal.
16 kwietnia zupełnie nie mogliśmy skupić się na lekcjach, wszyscy mieli w głowach tylko jedną myśl – jaka będzie wieczorna dyskoteka.
Jak wyżej wspomniałam zaczęła się ona punktualnie z wybiciem godziny 18:30, gdy wszyscy uczniowie klasy drugiej Gimnazjum zgromadzili się już ze swoimi osobami towarzyszącymi pod uprzednio przygotowaną salą balową. Ze względu na nasz niecodzienny wygląd (wszyscy wystroili się w odpowiednie do okoliczności kreacje) postanowiliśmy na początku zrobić pamiątkowe zdjęcia.
p1Następnie bawiliśmy się świetnie, kołysząc się do skocznej muzyki, którą przygotowali dla nas Bracia Zimni. p1cWspaniałą imprezę osładzały nam pyszne przysmaki samodzielnie przez nas przygotowane. Na dodatek wraz z kadrą pedagogiczną ujawniliśmy swoje talenty muzyczne poprzez uczestnictwo w karaoke. Była to najlepsza dyskoteka w naszej szkole.
Dziękujemy osobom towarzyszącym za przybycie i umilanie nam zabawy.

Gabriela Warchoł