Nabór do klasy 7 dwujęzycznej

Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Boguchwale – spadkobierczyni tradycji i doświadczeń Gimnazjum Dwujęzycznego – prowadzi nabór na rok szkolny 2021/2022 do klasy siódmej dwujęzycznej. Szkoła Podstawowa kontynuuje filozofię edukacyjną GDB.  Każdy kolejny rok  swojej działalności znaczy nowymi sukcesami uczniów, jak również wdrażaniem nietuzinkowych rozwiązań organizacyjnych i dydaktycznych.

Uczeń decydujący się na kształcenie dwujęzyczne, znajdzie miejsce
w klasie kameralnej, skupiającej maksymalnie 12 osób. Za poziom merytoryczny zajęć w klasach dwujęzycznych odpowiadają nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Boguchwale – szkoły z ośmioletnim doświadczeniem w nauczaniu dwujęzycznym, realizującej program matury  międzynarodowej.

W powszechnym przekonaniu zespołu pedagogicznego, nauka w klasach dwujęzycznych Szkoły Podstawowej, jest naturalnym krokiem prowadzącym do kontynuacji jej w prestiżowych oddziałach Liceum.

Warto podkreślić, rzecz w obecnych trudnych czasach dla nas oczywistą, młodzieży uczącej się w SPM adekwatnego wsparcia, na co dzień, udzielają pełnoetatowy psycholog i pedagog szkolny.

Myśląc o przyszłości edukacyjnej własnego dziecka, warto już dziś rozważyć aplikację do klasy 7-dwujęzycznej (pałacowej) działającej przy Liceum.

Więcej informacji w zakładce Rekrutacja: http://sp.montessori.boguchwala.pl/?page_id=14