Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale rozpoczęli rok szkolny. W tym szczególnym dla nas wydarzeniu brali udział uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne, Dyrektor Szkoły oraz członkowie Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w  Boguchwale.

O godzinie 9.00, w sali nr 12 Pałacu Lubomirskich gimnazjaliści wraz z uczniami klasy ósmej przywitali nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczął pan Michał Figura, który wraz z panią dyrektor Anną Górka, powitał uczniów serdecznie, życząc sukcesów w nowym roku szkolnym i podczas zbliżających się egzaminów na zakończenie szkoły.

O 10.00 natomiast uczniowie z grup Montessori wraz z rodzicami spotkali się z nauczycielami w murach naszej szkoły. Po raz pierwszy w naszej szkole nowy rok szkolny przywitali pierwszo i niektórzy czwartoklasiści. Tę część uroczystość rozpoczął  Prezes Towarzystwa Pan Zbigniew Kalandyk, który przywitał wszystkich serdecznie, wręczył dwóm nauczycielkom akty nadania stopnia awansu zawodowego a nowej pani dyrektor akt powołania na obejmowane stanowisko.