Wyniki konkursów i olimpiad przedmiotowych w SPM

a0e75-education_logo_pictureZ przyjemnością i ogromną satysfakcją przychodzi nam poinformować o sukcesach uczniów Szkoły Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale w  konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Uczniowie klasy 7d (oddział dwujęzyczny) – Jakub Delimata oraz Miłosz Jachyra zostali tegorocznymi LAUREATAMI Wojewódzkiego Konkursu z matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Opiekunem merytorycznym uczniów jest Zofia Machnicka – wychowawczyni klasy 7. – prowadząca zajęcia matematyki w języku polskim i angielskim zarówno w Liceum jak i w Szkole Podstawowej Montessori.

Z kolei Nikodem Oślizło oraz Lidia Ziobro z kl. 3b oddziału gimnazjalnego zostali FINALISTAMI Wojewódzkiego Konkursu z chemii również organizowanego przez Kuratorium. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Pani Danuty Nowak – nauczyciela Liceum i Szkoły Podstawowej Montessori.

Nikodem Oślizło jest również tegorocznym FINALISTĄ trzeciego etapu Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego. Opiekunem merytorycznym Nikodema jest nauczyciel j.angielskiego w SPM – Katarzyna Bober.

Także Klaudia Kubicka również z klasy 3b oddziału gimnazjalnego została kolejnym FINALISTĄ 3 etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka niemieckiego. Opiekunem merytorycznym Klaudii jest Agnieszka Czarnik, nauczyciel SPM i Liceum.

Wszystkim laureatom i finalistom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.