Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom

7 czerwca 2017r. odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2016/17 przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
W trakcie uroczystości, w sposób szczególny uhonorowano uczniów wyróżniających się w bieżącym roku szkolnym we współzawodnictwie konkursowym. Na Galę zaproszono uczniów, którzy zajęli czołowe miejsca w poszczególnych konkursach oraz tych wyróżnionych tytułami laureatów z więcej niż z jednego przedmiotu. Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Podziękowania otrzymali także nauczyciele sprawujący opiekę merytoryczną nad laureatami.
Gala1 Gala3

Bardzo miło nam oznajmić, że jakość kształcenia w Gimnazjum Dwujęzycznym w Boguchwale,
w tym wypadku mierzona ilością tytułów laureatów, została potwierdzona na Gali prestiżowym certyfikatem „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” wręczonym dyrektorowi Szkoły.
Klasyfikacja gimnazjów (oparta o liczbę tytułów) zaprezentowana w podsumowaniu tegorocznych Konkursów stanowi dla nas niezaprzeczalny powód do dumy, ponieważ GDB znalazło się wśród najlepszych szkół gimnazjalnych Podkarpacia.
Gala2 Gala5
tytuł Szkoły przyjaznej