Spotkanie informacyjne

Zapraszamy rodziców zainteresowanych ofertą Szkoły na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 03.04.2017r. o godz. 17.00, w siedzibie Gimnazjum Dwujęzycznego (Pałac Lubomirskich w Boguchwale).

Spotkanie nie ma charakteru dnia otwartego, służyć ma natomiast prezentacji oferty edukacyjnej, przygotowanej przez Szkołę Podstawową Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale na rok szkolny 2017/18, powstałej z przekształcenia Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale.

W trakcie spotkania chcemy przybliżyć Rodzicom specyfikę pracy w grupie Montessori oraz w prowadzonych przez nas oddziałach dwujęzycznych, a także odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania związane z reformą systemu edukacji, procesem naboru jak i nauką w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.

Okazją do bliższego poznania zaplecza edukacyjnego oraz zasobów kadrowych, dotychczasowego Gimnazjum (które obecnie stają się rzeczywistością nowej szkoły) będzie dzień otwarty organizowany przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale przy współudziale Gimnazjalistów (27.04.2017r.), adresowany także do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy 7-dwujęzycznej.